O firmie

Tessoro jest dla kobiet, które nie boją się wyzwań, dążą do radości i satysfakcji z życia. Piękną, seksowną bieliznę nosimy nie tylko na randki. Piękna bielizna sprawia, że czujesz się pewniej, wpływa na poczucie Twojej wartości. Przecież każda z nas zasługuje na odrobinę luksusu. Dlaczego więc odkładać to jedynie na specjalne okazje? Wyobraź sobie, jak poczujesz się w miękkich koronkach, powabnych tiulach…

Kolekcja Tessoro oczarowuje i kusi. Zmysłowe koronki, delikatne gorsety, uwodzicielskie halki, sukienki. Tutaj sexy idzie w parze z wygodą a jakość z pewnością zadowoli najbardziej wymagające osoby. Każdy moment jest odpowiedni, żeby coś zmienić. Zacznij traktować swoje ciało jak skarb od matki natury, dbaj o to w co jest oprawione to piękno. Pora pokochać siebie!

Kolekcje

Dystrybucja

Nowości, Trendy, Promocje

Platforma dedykowana odbiorcom hurtowym

Kontakt

Obsługa sprzedaży internetowej

Pn-Pt 8:00 – 16:00
Tel. +48 85 653 89 85
Tel. +48 607 987 689
sklep@gaia.com.pl

Sklep stacjonarny w Białymstoku

ul. Świętojańska 15, lok. 42 (II piętro)
Pn-Sb 9:00 – 21:00
Nd 10:00 – 20:00
15-277 Białystok
Tel. +48 85 741 47 55
sklep.bialystok@gaia.com.pl

Asystent działu sprzedaży hurtowej

Mateusz Zomkowski
Tel. +48 85 65 38 975
Tel. +48 721 297 991
mzomkowski@gaia.com.pl

Obsługa klientów zagranicznych

Jakub Berger
Tel. +48 604 758 686
jakub@gaia.com.pl

Obsługa klientów krajowych

Opiekun województw:
– Dolnośląskie
– Kujawsko-pomorskiego
– Lubuskie
– Opolskie
– Pomorskiego
– Warmińsko-mazurskie
– Wielkopolskie
– Zachodniopomorskie

Opiekun województw:
– Lubelskie
– Mazowieckie
– Małopolskie
– Podkarpackie
– Śląskie
– Świętokrzyskie
– Łódzkie

Artur Zomkowski
Tel. 607 987 174
artur@gaia.com.pl

Robert Bogusz
Tel. 607 987 176
robert@gaia.com.pl

Magazyn sprzedaży hurtowej

Wiesław Palak
Tel. +48 85 676 00 44
Fax. +48 85 676 00 45
magazyn@gaia.com.pl

Asystent Zarządu
Julia Steckiewicz
Tel. +48 85 65 45 307
Tel. +48 607 987 183
Fax. +48 85 65 45 306
gaia@gaia.com.pl
Dyrektor Operacyjny
Julia Raszczuk
Tel. +48 85 65 45 307
Tel. +48 607 987 178
Fax. +48 85 65 45 306
julia@gaia.com.pl
Dział Logistyki Zakupów
Łukasz Domisiewicz
Tel. +48 85 664 23 08
Tel. +48 607 987 293
ldomisiewicz@gaia.com.pl
Dział Marketingu
Paulina Kuźmicka
Tel. +48 85 65 38 975
Tel. +48 664 171 363
paulina@gaia.com.pl
Dział Projektowy
Agnieszka Motyczko
Tel. +48 85 65 45 113
Tel. +48 607 987 183
agnieszka@gaia.com.pl
Dział administracyjno-księgowy
Anna Jakowlew
Tel. +48 85 66 42 310
Tel. +48 607 987 681
ania@gaia.com.pl
Beata Orzel
Tel. +48 66 42 310
ksiegowosc@gaia.com.pl

GAIA Sp. z o.o.
Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 6
15-111 Białystok

Tel. +48 85 664 23 07
Fax. + 48 85 664 23 06
gaia@gaia.com.pl

NIP 542-24-38-603
REGON 050586395